[ ? ]
16/10/2018 12:12 pm
Ballina / Kuriozitete (page 3)

Kuriozitete

Kylie Jenner shtazshtatzënë pret fëmijën e parë!

Kylie Jenner është shtatzënë me fëmijën e Travis Scott, sipas raporteve të medias. TMZ ka raportuar shtatzëninë e Kylie, duke cituar ‘burime të shumëfishta’ si duke u thënë atyre se Kylie ka filluar t’u tregojë miqve të saj lajmin e mirë. Burimet thonë se Travis Scott, i dashuri i Kylie, …

Më shumë

Kim,më bombastike se kurrë!(FOTO)

Kim për medjat shprehet:”Jam më në formë se kurrë. Pas regjimit të fitnesit, ndjehem më mirë se kurrë në jetën time”… Ajo e vërtetoi këtë në imazhet që publikoi në rejetet soicale,ku kalonte pusshimet në plazhet e Malibusë, në Los Angeles. Me flokët ngjyrë platini dhe me bikini që nxirrnin …

Më shumë

Nga juriste në aktore filmash +18!(FOTO)

Një juriste hoqi dorë nga diploma e saj për t’iu përkushtuar aktrimit +18 Ella Hughes nga Sauthemptoni thotë se “që në momentin që vendosi t’u bashkohet filmave me pullë të kuqe, ndjehet më e lumtur”. “Kam qenë një vajzë shumë e turpshme. Madje mezi flisja në telefon me djem. E urreja …

Më shumë

Gigi Haidi me pamje të re!(FOTO)

Një ndër modelet më të famshme dhe më të paguara,ajo paraqitet tërheqëse dhe nuk ka munguar në asnjë shfaqe në Javën e Modës! Në javën e modës në Milano Gigi Haidi dhe motra e saj Bella Haidin sfiluan në Javën e Modës,ku aty u paraqitën mjaft ndryshe ku u paraqitën …

Më shumë

Dërgoi të birin për të bërë dush dhe më pas dëgjoi një britmë rrëqethëse nga ai – tani këshillon prindërit që t’i kushtojnë vëmendje një detaji në banjo (Foto)

Megan Tilbury e cila ishte nga Perta, kishte dërguar të birin e saj katërvjeçar në banjo gjatë mbrëmjes për t’i bërë një dush pra për tu relaksuar. Ajo filloi ti bëj gati rrobat dhe peshqirin për t’ia tharë trupin, ajo mbeti e shokuar kur dëgjoi një britmë nga i biri …

Më shumë

Ç’mendet kallashi foto nudo nga shtrati!

Kallashi e tepron si gjithmonë, ajo publikon foto komplet nudo nga shtrati! Duket se konkurenca nga modelet apo valltaret e tjera është shtuar dhe kjo ka nxitur Kallashin që të provokoj keq fansat e saj me një foto komplet nudo! E ndodhur përpara pasqyrës Kallashi u shfaq tejet provokuese ku …

Më shumë

Femra me 200 operacione plastike!(FOTO)

Pixee Fox është femra që deri më tani ka bërë më shumë operacione plastike ku ka arritur edhe të heq nga trupi i sajë edhe 6 brinjë vetëm e vetëm për të holluar perimetrin e belit. Gjithashtu ka bërë operacion:Buzët,Vetullat,Mollëzat,Syt,Vithet,Gjoksin,Këmbët,Krahët,Hundën,Veshët………..Këto operacione i ka bërë me qëllim që të ngjajë si …

Më shumë

Bukuroshja seksi mes dallgëve!(FOTO)

Ajo pati një verë mjaftë të ngarkuar në Ibiza Spanjë dhe Londër.Në fillim ajo realizoi ëndrën e sajë ku u bë DJ duke performuar në lokalet e famshme të natës,ku herë pas here u shfaq si e ftuar speciale nëpër evente të ndryshme të showbizz-it.   Pas gjith këtyre projekteve,Demi Rose iku …

Më shumë

Çfarë po ndodh me kto njerëz?!Ku është turpi!!(FOTO)

Disa njerëz thjeshtë pëlqejnë të bëjnë gjithçka para publikut,pasiqë ato nuk turpërohen fjala turp nuk egziston tek ata! Ata thjeshtë nuk dinë kufirin dhe bëjnë gjëra të çmendura që duhet të bëhen vetëm në mënyrë private. Këtu kemi mbledhur listën e njerëzve që u kapën duke shkatëruar të gjitha kufijtë e turpit …

Më shumë