[ ? ]
18/10/2018 3:57 pm
Ballina / Lajme (page 2)

Lajme

Eni Koçi e “nxehtë” si asnjëherë më parë!

Këngëtarja Eni Koçi ka qenë shumë aktive në rejtet sociale këtë verë. Fillimisht ajo solli një projekt muzikor në bashkëpunim me Blake, këngën “Hold Up”, e cila u prit mirë nga publiku. Tash e një kohë po flitet për një lidhje të mundshme të saj me reperin Genc Prelvukaj, gjë …

Më shumë

Kush është bukuroshja që ju lë pa mend me format e saj?!

Bukuroshja që jua prezantojmë në fotografitë e mëposhtme quhet Katya Elise Henry dhe ka lindur në Minnesota të SHBA-ve. Ajo është një nga femrat më të ndjekura në Instagram, ku ka mbi dy milionë ndjekës. Katya ka një trup perfekt që e ka arritur falë ushtrimeve intensive në palestër. Në …

Më shumë

Lëkura e limonit eleminon dhimbjen e nyjeve përgjithmonë!

Dhimbja e nyjeve mund të bëhet shpesh e padurueshme dhe njerëzit zakonisht provojnë ilaçe të ndryshme për t’i ndihmuar ata ta heqin qafe. Por ekziston një ilaç natyral që do t’ju ndihmojë madje përbërësi është tashmë në kuzhinë tuaj! Bëhet fjalë për limonin! Ky frut është i pasur në vitamina …

Më shumë

Kontrolloni gjendjen tuaj shëndetësore në një minutë me këtë truk të thjeshtë!

<strong>Shumica prej nesh i injorojnë simptomat e sëmundjes sepse kontrollet te mjeku të harxhojnë kohe dhe para.</strong> <strong>Po nëse do t’iu thonim që ka një mënyrë shumë të thjeshtë që mund ta kapni sëmundjen në kohë?<img class=”size-medium wp-image-29395 aligncenter” src=”http://gjurma.com/wp-content/uploads/2017/08/1-5-300×225.jpg” alt=”” width=”300″ height=”225″ /></strong> Me siguri të gjithë kanë qenë …

Më shumë

Zoran Zaev ne xhami per kurban bajram

Kryetari i qeverise se republikes se Maqedonise Kryeministri Zoran Zaev ka habitur qytetaret me pranine e tij ne xhamine qendrore ne Shkup per faljen e namazit te bajramit. Gjithashtu ai pati edhe nje fjale rasti ku ju uroj bajramin te gjithe muslimaneve dhe ceku se maqedonia eshte vend i barabart …

Më shumë

Spanjë, protestuesit bllokojnë plazhin!

Në Spanjë banorë të Barcelonës kanë bllokuar plazhin për të protestuar kundër turistëve të dyshimtë.  Ku protestuesit thonë se janë kundër sjelljeve të pahijshme që po kryejnë turistët e huaj në vendin e tyre,ku protesta të ngjashme kanë shpërthyer edhe në Dubrovnik. Kryeministri spanjoll Mariano Rajoy ka kritikuar grupet e ekstremit duke …

Më shumë