[ ? ]
20/10/2018 12:12 am
Ballina / ShowBiz (page 10)

ShowBiz

“Nuk kam pasur kur Aventur “deklaron Klea

“Përgënjeshtrohet jeta e balerinës Klea …….” nuk kam pasur kurrë avantura në jet” Mbretëresha e Belly Dancit Klea, duket  që është shumë e revoltuar  ndaj një statusi  ne Facebook , pas kontaktit që ne patë me të me të ajo na tregon të vertetën reth jetë së saj. U Rrita …

Më shumë

Morena Taraku vjen në qejf vetëm kështu…

Superbomba e instagramit, “Miss Kosova 2010″ Morena Taraku, është totalisht e përkushtuar ndaj fitnesit, aq sa kalon shumë orë në ditë duke u ushtruar. Nëse jeni duke pyetur veten se çfarë konsumon bukuroshja kosovare pas palestrës do të habiteni! Morena ushqehet me salmon dhe zgjedh këtë përbërës për vlerat ushqyese …

Më shumë

Çfarë urren një ëngjëll si Angela??!

29 vjeçarja nga Shkodra, por me banim në SHBA e ka filluar modelingun që më moshën 18 vjeçare duke mbajtur stafetën e më të mirave në tregun e modelingut. Çdo ditë e Anxhelës është ndryshe nga ditët e tjera. Ajo ka një nutricient, i cili kujdeset për këtë gjë çdo …

Më shumë

Era Istrefi tradhëton për një trileçe!

Përpos xhupit me konture rozë dhe që është bërë hit në të gjitha rrjetet sociale, Era Istrefi është e njohur dhe për dashurinë e saj pas një ëmbëlsire, që s`do t`i shkojë askujt mendja. Ajo preferon kryesisht ushqimet tradicionale, por tregohet paksa tekanjoze në ushqim, Kjo sepse i jep shumë …

Më shumë