[ ? ]
18/10/2018 3:59 pm
Ballina / ShowBiz (page 2)

ShowBiz

Klea dhuron “ Puthje të nxehta “

Valltarja shumë e përfolur , në media elektronike dhe ato të televizioneve për romancat dhe suksesin që po shijon. Mbretëresha e belly dancit , tashmë realizon klipin më të ri , në bashkpunim me produksionin Syri Blue megjithatë ajo gjen kohë që te fal dashur dhe të jep puthje , …

Më shumë

Shyhrete Behluli prezanton motrën e saj!(FOTO)

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore. Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe për paraqitjet e saj gjithmon shumë elegante dhe gjithmonë larg provokimeve. Sa i përketë aspektit personal të këngëtares, dim diҫka për jetën e sajë, por jo edhe shumë. Sot …

Më shumë

Me ktë foto i hakmeret Majku,Majlindës!(FOTO)

Majk, është ndër reperët më aktiv nga kosova, por edhe më të dashur për publikun tonë,ku secilën këngë që publikon bëhet HIT. Ai tashmë është baba i një djali, të cilin e ka me ish të dashurën e tij Majlinda Zekën, për të cilën folet për një ribashkim të mundshëm, …

Më shumë

Skandalet më të mëdha të VIP-ave!(FOTO)

skandalet nuk mungojnë asnjëherë ato sa herë vinë e shtohen Gjurma.com ju mundëson të shihni disa nga skandalet që ju kanë ndodhur VIP-ave…. E dhunuar! Yjet e muzikës Rihanna dhe Chris Brown ishin dikur çifti më i përkryer, zilia e tifozëve në të gjithë botën, deri në natën fatale të …

Më shumë

Kylie Jenner shtazshtatzënë pret fëmijën e parë!

Kylie Jenner është shtatzënë me fëmijën e Travis Scott, sipas raporteve të medias. TMZ ka raportuar shtatzëninë e Kylie, duke cituar ‘burime të shumëfishta’ si duke u thënë atyre se Kylie ka filluar t’u tregojë miqve të saj lajmin e mirë. Burimet thonë se Travis Scott, i dashuri i Kylie, …

Më shumë