[ ? ]
20/10/2018 1:00 am
Ballina / ShowBiz (page 20)

ShowBiz

E vogla e Kardashianëve,në formë të shkëlqyer!

Bukuroshja Kylie Jenner ka shfaqur linjat fizike të mrekullueshme për të gjithë ndjekësit e saj në Snapchat   Ylli, 19 vjeçe bëri një mori fotografish ku tregoi se sa në formë duket ajo,duke treguar belin e saj tejet të hollë,dhe gjoksin e saj të theksuar. Bukuroshja menjëherë pas ndarjes nga …

Më shumë

Ja si i uron modelja e njohur ditëlindjen të dashurit të saj!

Supermodelja e njohur Ana Cheri, është një nga femrat më seksi  deri tani. Bukuroshja e cila është në lidhje me Ben Moreland duket se janë teper të lumtur bashkë,pasi një ditë më parë,ajo festoi ditëlindjen e tij. Ylli i modës kishte zgjedhur një fotografi ku shihet duke u puthur me të dashurin …

Më shumë

Amber Rose mahnitëse në tapetin e kuq!

Amber Rose është nja nga yjet e mëdha që di ta ndezi më së miri tapetin e kuq. Bukuroshja u paraqit në MTV Movie & TV Awards këtë të diel,në mënyrën e saj të persosur ashtu si ajo di ta bëjë gjithmonë. Dhe kur ajo arriti në qendër të Shrine …

Më shumë

Conor McGregor dhe Dee Devlin,prindër për herë të parë!

Conor McGregor dhe e dashura e tij, Dee Devlin janë bërë prindër për herë të parë,ku kanë sjellë në jetë djalin e tyre. Bukuroshja Devlin ka sjell në jetë djalin e saj të cilin e ka pagëzuar si  Conor Jack McGregor,i cili lindi  në Coombe Maternity Hospital këtë të premtë …

Më shumë

Chloe Meadows,e mrekullueshme në Dubai!

Aktorja Chloe Meadows ,është larguar së fundi për pushime në Dubai me disa vajza,ku duken se po ia kalojnë mjaft mirë. Ylli i njohur dukej shumë bukur teksa pozonte,e veshur me një palë bikini të verdha dypjesëshe,gjithashtu nuk ngeleshin pas as shoqet e saj. Format e saj sensacionale janë për …

Më shumë

Rita Ora në darkë me Brooklyn Beckham!

Ai është parë më shumë  yje të mëdha në të kaluarën, duke përfshirë Rocco Ritchie, Chloe Moretz, Harry Styles dhe Cara Delevingne. Brooklyn Beckham duket të jetë një  emër i madh pë Rita Orën pasi dyshja është parë në shoqërinë e njëri-tjetrit në takimin e tyre në Londër. Ylli, i …

Më shumë

Miranda Kerr,e mrekullueshme në tapetin e kuq!

Modelja e njohur Miranda Kerr është paraqitur në tapetin e kuq në Panthere De Cartier këtë të premtë në Los Angeles. Bukurohja e veshur me një fustan të bardhë dhe me një xhaketë te po të njejtës ngjyrë ajo dukej thjeshtë e mrekullueshme.               Modelja …

Më shumë

Legjenda e muzikës Loretta Lynn,dërgohet në spital!

Loretta Lynn, një nga gratë pioniere në muzikë,ka pësuar një goditje,kanë  thanë përfaqësuesit e saj. Lynn, i cila muajin e kaluar mbushi plot 85 vjet,ka pësuar një goditjekëtë të enjtë  në fermën e saj në Tennessee. “Ajo aktualisht është nën kujdesin mjekësor dhe është e përgjegjshme dhe pritet të bëjë një …

Më shumë

Dhurata e parë për Tianin.Ja çfarë dhurate i bëri Tuna!

Këngëtarja e njohur dhe shumë simpatike Tuna,ka pak kohë  që është bërë nënë,por bukuroshja ka filluar menjëherë me dhurata. Dhurata më e bukur për të është vet djali i saj Tian,i cili erdhi në jetë pak ditë më parë. Tiani i vogël sapo  ka marrë dhuratën e tij të parë, …

Më shumë