[ ? ]
20/10/2018 12:29 am
Ballina / ShowBiz (page 30)

ShowBiz

Jennifer Metcalfe,shijon shtatëzaninë e saj në maksimum!

Aktorja dhe modelja e njohur Jennifer Metcalfe është në muajin e tetë të shtatëzanisë së saj,dhe duket se këto ditë po I shijon në maksimum. Jennifer Metcalfe dhe I dashuri I saj  Grag Lake, janë pare shumë të lumtur teksa po shijonin diellin në plazh. 34 vjeçarja kishte veshur një …

Më shumë

Bella me fotografi provokative për revistën “Love”!

Modelja e famshme dhe më e paguaranë botën e modës, Bella Hadid ka realizuar disa fotografi provokative,të cilat kanë habitur të gjithë. Modelja kësaj radhe kishte pozuar vetëm metë brendshme ku tregonte më shumë se sa duhej. Bella ka pozuar për revistën ” Love” me të brenshme me lule ku duhet …

Më shumë

Tyga,në videoklipin e ri ,me shumë femra përreth!

Pas ndarjes së bujshme që ai pati me modelen e njohur Kylie Jenner duket se reperi i njohur Tyga nuk e ka aspak problem pasi ai shihet gjithmonë në shoqëri të femrave. 27 vjeçari nuk ka humbur  kohë pasi  u pa në xhirimet  e videoklipit më të ri të cilin është …

Më shumë

Zbulohet emri dhe gjinia e foshnjës së Irina Shayk!

Para dy javësh Irina Shayk solli në jetë fëmijën  e saj të parë.Por gjinia e fëmijës  nuk ishte bërë e ditur akoma. Menjëherë pas këtij lajmi mediat kan gjurmuar duke bërë të ditur gjininë dhe emrin e fëmijës. Irina Shayk dhe Bradley Cooper kanë sjellë në jetë vajzën e tyre …

Më shumë

A është konvertuar vërtet në islam, Lindsay Lohan!

Aktorja e madhe  Lindsay Lohan, edhe  pse pas shumë të thënave se ajo u konvertua në islam dhe fotografitë që ajo publikon në rrjetet sociale tani i vë pikëpyetje gjithçkaje! Lindsay Lohan ka postuar foto nga shtrati,ku një muslimane nuk i bënë dot! Ajo  në pushimet që bëri dhe  në …

Më shumë

Jessie J,me pushime në një vend sekret!

Këngëtarja e njohur  Jessie J është një nga këngëtarët me zërin më të mire .Ajo ëshumë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale. Ajo ka postuar disa fotografi në rrjete të ndryshme sociale ku duket për mrekulli! 29-vjeçarja, i cila është aktualisht me pushime në një vend …

Më shumë

51 vjeçare dhe me një trup për tu pasur zili!

Aktorja e njohur 51 vjeçare Elizabeth Hurley ,ëhtë duke i vazhduar pushimet e saja që si duket nuk ka dëshirë ti mbarojë. Hurley ka mahnitur të g jithë me pamjen e saj,duke bërë postime nga pushimet e saja në rrjetet sociale.               Aktorja e veshur me bikine dy …

Më shumë

Bëhet nënë supermodelja Irina Shayk!

Supermodelja Irina Shayk është bërë nënë për here të parë. Sipas shkrimit të revistës “People”, modelja ruse ka sjellë në jetë fëmijën e saj të pare. Modelja ruse e cila është në lidhje me aktorin  Bradley Cooper janë bërë prindër ku gjinia e foshnjës nuk është bërë e ditur akoma. …

Më shumë

Modelja e njohur fytyra më e re e “Swim Secret”!

Modelja e njohur Joan Smalls është një nga modelet më të kërkuara.Ajo është shfaqur në koleksionin e fundit të rrobave të banjës ku shkëlqeu me pamjen e saj. Supermodelja  28 vjeçare nga Porto Riko , është fotografuar në një pishinë në Xhamajkë e veshur me një kostum banjo dy pjesësh …

Më shumë

Aktorja e njohur Margot Robbie,shtatëzënë!

Aktorja e njohur Margot Robbie është në lidhje me të dashurin e saj  Tom Ackerley.Sipas burimeve të shumta, çifti është martuar  gjatë një ceremonie secrete në Byron Bay. Kjo ka qenë si duket dhe arsyeja pse ata u martuan,shumë shpejt dhe në një ceremoni shumë private. Aktorja 26 vjeçare Margot …

Më shumë

Tuna,në setin e ri fotografik pak kohë para lindjes!

Këngëtarja e njohur  Altuna Sejdiu –Tuna është në pritjen e saj më të ëmbël.Ajo pret të bëhet nënë për herë të pare. Tuna është duke shijuar ardhjen në jetë të engjëllit të saj ,dhe barku i saj i fryr duket sikur e ka zbukuruar akoma më shumë. Këngëtarja e njohur ka realizuar setin e …

Më shumë

Kush është bukuroshja që i vjedh zemrën reperit Drake!

Reperi  i njohur Drake, me zërin e tij të mahnitshëm, duket se tashmë ka forcuar bashkëpunimin me këngëtaren britanike Jorja Smith. Por si duket  Jorja kësaj here  i ka vjedhur edhe zemrën reperit kanadez Drake. Sipas të dhënave  ylli kanadez 30 vjeçar  ka hedhur hapat e tij drejt një raporti …

Më shumë