[ ? ]
20/10/2018 12:12 am
Ballina / ShowBiz (page 4)

ShowBiz

Modelja bukuroshe humb jetën tragjikisht!(FOTO)

Një nga modelet më të bukura nga Austria emri i së cilës ishte Bree Keller humbi jetën tragjikisht… Aksidenti ndodhi në Sydney ku pas një ndeshjeje është djegur vetura ku ishte modelja bashkë me dy vëllezërit e saj të cilët poashtu ndëruan jetë. Ajo ishte ikonë reklame e disa brendeve të njohura …

Më shumë

Luana Vjollca provokon me gjoksin!(FOTO)

Gjoksi është arma e Luanës oër të qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe për të tërhequr vëmëndjen.. Ajo këtë gjë e bën sa herë që të dëshirojë madje ndonjëherë edhe e tepron.Ajo publikoi një foto në Instagram ku shihet gjoksi pothuajse i gjithi jashtë. Për tu bindur shikoni foton …

Më shumë

Ja kush është mbretëresha e fotove Nudo….(FOTO)

Ajo është emërtuar si mbretëresha e fotove më seksi lakuriq,bëhet fjalë për Joana Krupa një modele provokative polake që është në prag të divorcit me bashëshortin. Por në imazhet e më poshtme ajo duket mjaft e relaksuar ku gjithashtu ka luajtur edhe nëpër filma pra njihet edhe si aktore. Lindi …

Më shumë

Martini Project ëndërra e shumë femrave

E imagjinoni dot sesi mund të jetë një shtëpi mode me tiparet “e tyre”? E themeluar nga “ata” dhe e drejtuar po nga “Martini Project”?dhe  Mbretëresha e kësaj kompanie Drita Martini ,  do të na pyesni kush janë ata dhe ne do t’ju përgjigjemi se “ata” jeni vetë ju vajzat e djem …

Më shumë

Sekreti i madh i Selena Gomez!

Para disa muajsh Selena Gomez ka qenë mjaft aktive ku dhe promovoi videoklipin e këngës së re “Bad Liar”,mirëpo teksa vazhdoi vera ajo u zhduk! Ajo publikoi në Instagram arsyen e zhdukjes së sajë ku thotë: “Jam shumë e vetëdijshme se shumë nga fansat e mi e kishin vënë re …

Më shumë

Ermal Mamaqi baba për herë të dytë!

Ermal Mamaqi sonte publikoi një foto në Facebook ku ishte bashkë me gruan Amin e cila po mbante në dorrë testin e shtatzanisë ku konfirmonte se në barkun e saj kishte filluar të rritej një foshnje. Lumturia e çiftit vërehej nga fotoja e publikuar ku të dy shihen mjaftë të lumtur …

Më shumë

Vera nuk ka fund për këtë bukuroshe… (FOTO)

Ajo është superseksi ku u konsiderua si “mbretëresha amerikane e fitnesit”. Për këtë arsye, Jen Selter vijon të tregojë format e saj në Instagram. Siç e shohim kjo verë duket se nuk ka fund për të pasiqë ajo vazhdon duke publikuar foto provokuese në rjetet sociale. Jen ka me qindra …

Më shumë

Intervista hot me kallashin!

Kallashi një valltare e njohur shqiptare që ka lujatur në shumë klipe të shumë vipave shqiptarë.Ajo është e njohur për linjat e saj seksi dhe për vallëzimin që bën! Ndiqni më poshtë një intervistë bashkë me të!

Më shumë