[ ? ]
20/10/2018 12:46 am
Ballina / ShowBiz (page 5)

ShowBiz

Kjo zeshkane po çmend Instagramin (FOTO)

Chantel Jeffries ka shfaqur format e saj përmes një poze të publikuar në Instagran ku me këto poza ajo morri mendjen meshkujve. 23-vjeçarja, e cila kohët e fundit ka zbuluar se i është nënshtruar një operacioni për zvogëlimin e gjoksit, ka treguar gjoksin e saj dhe të pasmet seksi. Ku …

Më shumë

Vdes 25 vjeçarja nga përdorimi i proteinave!

Të vdesësh nga proteinat e tepërta është tmer. Është ky rasti i “bodybuilder”-es 25-vjeçare Meegan Hefford nga Mandurah e Australisë, e shembur në tokë pa ndjenja pas konsumimit të dozës së përhershme të pluhurit proteinik. Ajo ishte nënë me dy fëmijë, një vajze 7-vjeçare dhe një djali 5-vjeçar, ku ndëroi …

Më shumë

Kur zhvishet një nga femrat më seksi në botë!(FOTO)

Janë pak femrat që dinë të marrin poza fenomenale teksa fotografohen.Por Emily Sears di shumë mirë ta bëj këtë dhe paraqitet mjaft tërheqëse dhe seksi. Ajo thjeshtë di ti trullosë meshkujt lehtësisht me fotografitë që i publikon në llogarinë e saj në Instagram. Ajo punon me fotografët më të suksesshëm …

Më shumë

Pas divorcit…bashkë me qenin në plazh! (FOTO)

Disa vite më parë ajo pranoi se kishte bërë mjaft operacione plastike vetëm për ti përmisuar linjat e veta dhe sot ajo vazhdon ti shfaq ato me krenari. Courtney Stodden, 24-vjeçarja amerikane që u bë e famshme në 2011 pas martesës me aktorin Doug Hutchison, që në atë kohë ishte …

Më shumë

Natalia Barulich “çmend” fansat e saj! (FOTO)

Natalia Barulich është një prej modeleve më seksi në Instagram. Ajo nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj, e cila ndiqet nga mbi 300 mijë njerëz. Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të bukuroshes kubano-kroate, që shquhet për trupin, e sidomos për gjoksin e saj superseksi.

Më shumë

Kim Kardashian thyen Internetin me foto nudo!(FOTO)

Mëngjesin e sotëm Kim Kardashian ka vendosur të thyej internetin. Ajo nuk ka treguar aspak mëshirë tek adhuruesit e fizikut të saj, pasi ka ndarë për publikun një fotografi tjetër bombastike. Ylli televiziv 36 vjeçar shihet e zhveshur në degët e një lisi në pikë të territ! Kim ka pozuar …

Më shumë

Intervista hot me Luana Vjollcën! (VIDEO)

Luana Vjollca një Moderatore seksi që njihet për linjat e sajë trupore.Ajo është kritikuar çdo herë për operacionet plastike ndërsa ajo vazhdon edhe sot ta mohojë! Në intervistën e mëposhtme besoj se do argëtoheni shumë dhe do ju pëlqejnë pyetjet. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Më shumë