[ ? ]
16/11/2018 2:04 pm
Ballina / Video

Video

Intervista hot me kallashin!

Kallashi një valltare e njohur shqiptare që ka lujatur në shumë klipe të shumë vipave shqiptarë.Ajo është e njohur për linjat e saj seksi dhe për vallëzimin që bën! Ndiqni më poshtë një intervistë bashkë me të!

Më shumë

Intervista hot me Luana Vjollcën! (VIDEO)

Luana Vjollca një Moderatore seksi që njihet për linjat e sajë trupore.Ajo është kritikuar çdo herë për operacionet plastike ndërsa ajo vazhdon edhe sot ta mohojë! Në intervistën e mëposhtme besoj se do argëtoheni shumë dhe do ju pëlqejnë pyetjet. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Më shumë

Ja si duket IPHONE 8! (VIDEO)

2017 do të shënojë 10 vjetorin e iPhone dhe Apple ka diçka të madhe të planifikuar për të festuar rastin. Me këtë rast kjo kompani e madhe paraqet IPHONE 8. IPhone 8 një celular i ri në treg ku ndryshon shumë nga IPHONE 7 dhe 6. Ky celular mban më …

Më shumë

Arilena publikon këngën “Im Sorry” (Video)

Këngëtarja Arilena Ara ditë më parë ka paralajmëruar projektin e saj më të ri me titull “Im Sorry” që në shqip do të thotë “Më fal”. Me këtë këngë, Arilena pritet të debutojë fuqishëm në tregun ndërkomëtar Meqenëse kënga “Nëntori” ishte e lansuar vetëm në versionin audio, kësaj radhe Arilena …

Më shumë

Rita Ora vjen në duet me Ed Sheeran (VIDEO)!

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është bashkuar me mikun e saj Ed Sheeran për të sjellë versionin akustik të këngës së saj më të re “Your Song”. Të dy artistët 26-vjeçarë kanë dhënë ndoshta, një duet të këndshëm për t’u parë dhe dëgjuar deri më tani. Ndiqni videon …

Më shumë

Make-up 2017 nga Erin Parson-VIDEO

Erin Parson është grimerja e markës Maybelline, ku për tu dukur e veçantë më poshtë ndiqni disa grime për verë 2017.Duke përdorur ca cristale që të bëjnë të dukesh sa më unike. Në këtë fotografi thotë se ka bërë gimin e Zogut të parajsës duke e bërë edhe më të …

Më shumë

Premiera e filmit te Britney Spears ne 18 shkurt!

Traileri i pare i ketij filmi sjelle momentet me te medha: rruarjen e kokes nga kengetarja, goditjen e vetures me ombrelle, nje pjese nga perfomrancat e ndritshme dhe skenat gjigante dhe sigurisht vete yllin e filmit. Ne shkurt do te jete premiera e filmit dedikuar jetes se kengetares Britney Spears, …

Më shumë