[ ? ]
18/10/2018 3:58 pm
Ballina / Video (page 2)

Video

Nje grim i lehte ,natyral dhe shume i shpejte!

Te dukesh  bukur nuk eshte aspak e lehte! Por me ndihmen e disa produkteve kozmetike ne mund te dukemi te shkelqyera. Nuancat e lehta dhe sa me natyrale jane shume trendy kohet e fundit. Per te bere nje grim sa me te lehte natyral dhe ne pak minuta,shikoni videon ne …

Më shumë

Vetulla perfekte ne 5 minuta!

Nje nga problemet e femrave eshte padyshim dhe rregullimi i vetullave. Vetullat duhet  ti leme te rriten per te pasur vetulla perfekte. Me ndihmen e disa mjeteve dhe produkteve ne mund te arrijm ti bejme vetullat si te yjeve te ekranit. Shiko videon per vetulla perfekte!

Më shumë

Papa Francesku ua lan dhe ua puth kembet emigranteve myslimane!

Emigrantet te cilet erdhen nga Eritrea, Siria dhe Pakistani,ishin myslimane, hindu, katolik dhe krishtere koptik.  Papa Françesku  te enjten e shenjte per secilin emigrante u gjunjezua dhe lau kembet e tyre. Rituali eshte bere ne nje qender per azilkerkuesit jashte Romes, pasi ndjenja anti-emigrante ishte rritur ne Evrope per shkak …

Më shumë

20 seconda …dhe eshte gati ushqimi vetem tek Jordan!

Pa e pare nuk e beson dot! Kohen e fundit kane ardhur shume per ta vizituar legjenden Jordan ne tezgen e tij te ushqimit ne rruge  ku ka persosur tekniken e tij te ambalazhit gjate viteve. Qe nga momenti qe mer ne dore peten  atij i duhen 20  seconda per ta …

Më shumë