[ ? ]
18/10/2018 4:29 pm
Ballina / Këshilla+ / Zhdukni çdo njollë, shenjë dhe rrudhë duke e fërkuar më këtë përbërës! Rezultatet do t’ju mahnisin!

Zhdukni çdo njollë, shenjë dhe rrudhë duke e fërkuar më këtë përbërës! Rezultatet do t’ju mahnisin!

Njollat e errëta,rrudhat dhe skuqjet do t’i hidhni pas krahëve pasi të përdorni këtë recetë! Ju sugjerojmë një recetë për të mos shpenzuar shume para dhe mbi të gjitha të merrni efektin e nevojshëm. Me pak përbërës, lëkura juaj do të jetë e re dhe do të ndiheni disa vite më të reja.Receta
Përbërësit:
lëng limoni
kanellë
mjaltë
arrëmyshk

Vendosini të gjithë përbërësit në një tas dhe i përzieni mirë.Shtoni mjaltë sepse është përbërësi më i rëndësishëm i maskës.

Pasi të keni larë mirë fytyrën me ujë të ngrohtë, aplikoni maskën dhe masazhoni për disa çaste fytyrën e mbani për rreth 15 minuta, pastaj e shpëlani me ujë të ngrohtë.

Vendoseni kremin hidratues pas proçedurës që kryhet. Kjo maskë rekomandohet të përdoret 3 herë në javë.

'
'

Të Ndryshme

Ky është ritmi ideal i zemrës për moshën që keni!

Ritmi i zemrës është numri i rrahjes së zemrës në minutë. Ju mund të matni …