[ ? ]
18/10/2018 4:04 pm
Ballina / Kuriozitete / Ajo që din të bëj është vetëm të ekspozojë gjoksin!(FOTO)

Ajo që din të bëj është vetëm të ekspozojë gjoksin!(FOTO)

Një ndër këngëtaret shqiptare më aktive në skenën muzikore është Enca Haxhia.

Ajo vazhdimisht publikon projekte të reja dhe gjatë tërë kohës është pjesëmarrëse në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore,që në secilin koncert ka me mijëra fansa të cilët asnjëherë se lënë vetëm.

Enca përpos muzikës është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar vazhdimisht fotografi, e me anë të të cilave gjatë tërë kohës provokon.

Këngëtarja ka publikuar një imazh në të cilin shihet se gjoksi i saj është shumë afër për të pëlcitur,këtë radhë e tepron shumë dhe gjëja e vetme që din të bëj është të ekspozon gjoksin për të provokuar fansat!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …