[ ? ]
16/11/2018 2:03 pm
Ballina / Lajme / Aksident i rëndë trafiku në Tetovë,njëri nga shoferët me probleme psiqike– FOTO

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë,njëri nga shoferët me probleme psiqike– FOTO

Një aksident i rëndë trafiku sa po ka ndodhur në rrugën Ilindenska në Tetovë më saktësisht në udhëkryqin para Universitetit të Tetovës.

Fatmirësisht nuk janë regjistruar viktima në njerëz, megjithëse janë evidentuar disa persona të lënduar që tashmë janë dërguar në qendrën klinike të Tetovës.

Në aksident janë të involvuara dy vetura të markës Mercedes dhe Renault, tek të cilat vërehehen dëmtime serioze nga përplasja. Poashtu është dëmtuar seriozisht edhe sinjalistika rrugore.

Ekipet e policisë tashmë janë në vendngjarje dhe janë duke kryer ekspertizën e nevojshme ligjore.

'
'

Të Ndryshme

Cfarë po ndodh??Era Istrefit i rrezikohet performanca në hapjen e Kampionatin Botëror!

Këngëtarja kosovare, Era Istrefi arriti që të jetë zëri i këtij Botërori, teksa së bashku …