[ ? ]
16/11/2018 2:01 pm
Ballina / Lajme / ALBIN KURTI E SHPEND AHMETI DREKË NË SHKUP ME ZIADIN SELËN

ALBIN KURTI E SHPEND AHMETI DREKË NË SHKUP ME ZIADIN SELËN

????????????????????????????????????

Ish lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti dhe Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti po zhvillojnë një takim privat me kreun e LR-PDSH Zijadin Selën në një restorant të Shkupit.

Pas shumë insistimeve të TV21, morëm nje deklarate nga Shpend Ahmeti, i cili tha se qëllimi i takimit është rreth zhvillimeve të fundit politike në vend. Ai tha se po diskutohet për fushaten parazgjedhore që do të filloj LR-PDSH dhe se po i japin këshilla për perpilim të listave zgjedhore.

Shpend Ahmeti tha se këto janë takime të rregullta pune, të cilat i zhvillojmë herë në Shkup e herë në Prishtine me LR-PDSH, dhe i perkrahim plotesisht në misionin e tyre, meqenëse edhe platforma jonë politike përputhet me parimet e kësaj partie opozitare.

'
'

Të Ndryshme

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë,njëri nga shoferët me probleme psiqike– FOTO

Një aksident i rëndë trafiku sa po ka ndodhur në rrugën Ilindenska në Tetovë më …