[ ? ]
16/11/2018 2:35 pm
Ballina / Kuriozitete / Angela Martini:Lakuriq”Skam çfarë të vesh”!(FOTO)

Angela Martini:Lakuriq”Skam çfarë të vesh”!(FOTO)

Modelja e njohur njhet për fotot më provokuese dhe trupin seksi ajo tani për tani është në një lidhje serioze me miljarderin rumen Dragos Savulescu..

Ajo la gojë hapur fansat e sajë me një foto që publikoi në Instagram,kishte veshur një bluzë të bardhë ku shkruhet:”Nuk kam azgjë për të veshur” dhe një palë çorape të gjatë provokuese.

Edhe pse duket që kishte të brendëshme ajo shkroi se ishte pa veshje..

Mirëpo para disa vjetësh ajo u shfaq në tapetin e kuq me një fustan të kuq ku ekspozoi pjesën intime…

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …