[ ? ]
18/10/2018 4:20 pm
Ballina / ShowBiz / Arbenita Meta , Tetovarja qe ngjason me aktoren turke Burçin Terzioglu (Ajshegyl)

Arbenita Meta , Tetovarja qe ngjason me aktoren turke Burçin Terzioglu (Ajshegyl)

Pra behet fjal per Dizajneren e produkteve te drurit,piktoren,si dhe magjistre e menaxhimit industrial Arbenita Meten ajo eshte me profesion Dizajnere dhe ka punuar dhe vazhdon te punoje ne disa firma te njohura si dhe ne televizione portali yne FjalaNews ka bere nje krahasim mes Aktores Turke Burçin Terzioglu qe luan ne serialin Gjithqka per tim bire qe transmetohet ne Alsat M ose sic njihet me rrolin e Ajshegylit dhe Shqiptares Arbenita Metes


Foto e punuar nga Fotografi Tetovar Fatos Islami.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …