[ ? ]
18/10/2018 3:56 pm
Ballina / Kuriozitete / Arilena publikon këngën “Im Sorry” (Video)

Arilena publikon këngën “Im Sorry” (Video)

Këngëtarja Arilena Ara ditë më parë ka paralajmëruar projektin e saj më të ri me titull “Im Sorry” që në shqip do të thotë “Më fal”.

Me këtë këngë, Arilena pritet të debutojë fuqishëm në tregun ndërkomëtar

Meqenëse kënga “Nëntori” ishte e lansuar vetëm në versionin audio, kësaj radhe Arilena e sjell edhe në versionin video dhe atë në gjuhën angleze, duke e titulluar “Im Sorry Nëntori”.

Në këtë videoklip të cilin mund ta dëgjoni më poshtë, Arilena vjen e veçantë si zakonisht.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …