[ ? ]
20/10/2018 1:04 am
Ballina / Gjurma-12 Gjurma (page 10)

Gjurma-12 Gjurma

Djali i Megan Fox-it preferon fustanet!(Foto)

Djali 4-vjeçar i çiftit Megan Fox dhe Brian Austin Green duket se i pëlqejnë më shumë fustanet se sa të veshë pantollona. Djali i Megan Fox-it shpesh vërehet me fustane dhe ndonjëhere edhe vendos paruke me flokë të gjatë. Ndërsa bashkëshorti i Megan-it e përkrah djalin e tyre të vogël …

Më shumë

Era Istrefi duke bërë Joga vetëm me bikini!-(FOTO)

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të përfolura jo vetëm ne Europë por në të gjith botën. Ajo është  njohur nga puna e madhe që bën,ku të gjitha këngët që i ka realizuar janë bërë hite,ajo më së shumti preferon të qëndrojë në Amerikë ku atje është duke …

Më shumë

Eni Koçi-in kështu se keni parë!

Eni Koçi herën e fundit është paraqitur mjaftë tërheqëse me një fustan të Zi,ku në rjetet sociale ajo shkruan”Kur Zonjusha me fat vishet me të zezë”. Ajo tërheq vëmendjen e të gjith fansave,madje edhe të rivaleve të sajë. Edhe pse stili i sajë është më “sweet” më i ëmbël dhe më laraman këtë radhë …

Më shumë

Zgjeroni këpucët me këtë truk të thjeshtë!

Këpucët e reja janë gjithmonë  një problem sepse iu shkaktojnë dëme, enjtje deri sa të hapen dhe të përshtaten me këmbët tuaja.  Pasi të mësoni këtë metodë do të mund t’i vishni sërisht këpucët e preferuara. Lexoni këshillat e mëposhtme dhe jepini zgjidhje këtij problemi. Ju nevojiten: 2 qese plastike …

Më shumë