[ ? ]
20/10/2018 12:14 am
Ballina / Gjurma-12 Gjurma (page 30)

Gjurma-12 Gjurma

Kush turpëroi Rihannën?

Rihanna ngeli mjaft e turpëruar pasiqë i dashuri i Rihannës miljoner,Hassan Jameel zbulohet se ka qenë i martuar. Jameel, familja e të cilit ka në pronësi makinat “Toyota” është martuar në vitin 2012 në Paris House me eksperten e artit Lina Lazaar, përpara se të njihej me yllin e popit. Por …

Më shumë

Modelja super seksi nga Rusia Provokon sërish!

ANASTASIYA KVITKO, E CILA SHQUHET PËR FORMAT DHE LINJAT TMERRËSISHT SEKSI TË SAJ, NË SETIN MË TË FUNDIT NË INSTAGRAM ËSHTË SHFAQUR MË E NXEHTË SE KURRË. Anastasiya tashmë ka afro 3 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa ajo nuk ndalet së pozuari foto nga më provokueset, …

Më shumë

Demi Rose pozon nudo!

Demi Rose konsiderohet si një ndër modelet më hot dhe më seksi në botë. E vetëdijshme për këtë, Demi Rose ka shfaqur linjat trupore në fotosesionin e fundit teksa pozon tërësisht e zhveshur. Këto foto që do i shihni më poshtë i ka postuar në rjetin social ‘Snap-chat’   Ndërsa …

Më shumë

Ja kush është engjëlli Nudo!

“ENGJËJT E VICTORIA’S SECRET” paraqesin modelen ALENA BLOHM që padyshim është një ndër vajzat më të famshme të kësaj kompanie.   Bukuroshja gjermane ka publikuar një fot   ografi në rrjetet sociale, në të cilën shfaqet krejtësisht e zhveshur dhe e është e shtrirë në krevat ku nuk ka preferuar as të …

Më shumë

Çfarë gjoksi duan meshkujt?

DUKET SE MË GJOKSET E MËDHA NUK JANË MË NË MODË. Duke filluar kështu me hulumtimet nga një ueb pornografik, shihet se numri i meshkujve që kërkojnë femra me gjoks më të vogël është më i madh. Ky hulumtim është bërë në periudhë kohore prej 12 muajve, ndërsa kanë vërejtur …

Më shumë

5 gënjeshtrat që çdo çift i tregojnë njëri-tjetrin!!

Në çdo marrëdhënie të shëndoshë, komunikimi dhe ndershmëria janë shumë të rëndësishme, edhe pse kanë të bëjnë me besimin, ata janë gjithashtu disa gënjeshtrave më të këqija.Të jesh i afërt me dikë do të thotë ndarje dhe kujdes, së bashku me fshehjen dhe gënjeshtrën. Në të gjitha marrëdhëniet afatgjata, të …

Më shumë

5 Problemet e meshkujve që Gratë Vështirë i Kuptojnë!

Nëse doni të kuptoni një burrë, atëherë ju keni ardhur në vendin e duhur. Këtu janë disa probleme që janë përmendur nga burrat që ata e ndjejnë të vështirë për t’u kuptuar për një grua. 1.Edhe meshkujt gjithashtu duan të marrin komplimente nga gratë,por për fat të keq shumë pak …

Më shumë

Burri nga Britania martohet dhe jeton me dy gra!!

Ky njeri nga Britania, me emrin Adam Lyons, ndoshta është njeriu më me fat, teksa jeton me dy të dashurat e tij, për fat të mirë. Ai jeton 2 vjet me dy të dashurat e tij, Brooke Shedd dhe Jane Shalakhova.Sipas Adam Lyons, Brooke Shedd dhe Jane Shalakhova janë bashkëshortet …

Më shumë

Imazhet më qesharake që nuk mund ti injoroni!

Ne ju sjellim disa imazhe qesharake të momenteve që burrat janë të fiksuar pas gjijve të  femrave, që thjesht nuk mund të injorohen! Shikimi i gjinjve të femrave konsiderohet i vrazhdë, por është e vështirë të mos vëresh.. Po, ato janë të mëdhenj, por kjo nuk do të thotë se …

Më shumë