[ ? ]
20/10/2018 12:13 am
Ballina / Gjurma-12 Gjurma (page 34)

Gjurma-12 Gjurma

Çfarë po fsheh Blac Chyna??

Blac Chyna shfaqet në Hollywood me këto mëngë të gjëra që siç duket po na fsheh diçka,ka veshur disa streçe të shkurtëra kafe por vallë cfarë janë ato mangë të gjata?? Këto mëngë janë mjaft të gjëra!A mendon se ajo po fsheh diçka brenda tyre? Mos dyshoni fare janë vetëm …

Më shumë

Make-up 2017 nga Erin Parson-VIDEO

Erin Parson është grimerja e markës Maybelline, ku për tu dukur e veçantë më poshtë ndiqni disa grime për verë 2017.Duke përdorur ca cristale që të bëjnë të dukesh sa më unike. Në këtë fotografi thotë se ka bërë gimin e Zogut të parajsës duke e bërë edhe më të …

Më shumë

Gigi Haidi paraqitet unike me grim ”RAINBOW”

Në këtë foto të postuar në instagram shkruan se është argëtuar tej mase duke bërë këtë grim. Erin Parsons, artisti i kozmetikës Maybelline dhe grimeri i Gigit,që i ka bërë  këtë grim të mrekullueshm verorë,thotë se ai dhe Gigi bashkëpunojnë shpesh pasi Gigi është ikona e markës së tij MAYBELLINE …

Më shumë

Veshjet më IN-për Party 2017

1.Rihanna-paraqitet me këtë fustan rozë në premierën e filmit Valeria në Hollywood California 2017 2.Cara Delevingne- gjithashtu paraqitet në premierën e filmit Valeria në Hollywood California 2017,ku shkëlqen me fustan të gjatë në ngjyrë metali. 3.Blac Chyna-mjaft provokative dhe shëndritëse me këtë fustan-në Los Ageles 4.Kim Kardashian-krejtësisht ndryshe dhe e …

Më shumë

RIhanna në tapetin e kuq si kurrë më parë!

Rihanna shfaqet në tapetin e kuq me stilin e saj joshës,duke u shfaqur provokuese me  fustanin  nga kompania më e njohur PRADA. Ajo na paraqitet ne tapet pas premierës së filmit Valerian’s Parisian ku luan rol të rëndësishëm, duke u paraqitur si personazh provokativ dhe tërheqës… Ndiqni më poshtë paraqitjen …

Më shumë