[ ? ]
16/11/2018 2:00 pm
Ballina / Gjurma-12 Gjurma (page 7)

Gjurma-12 Gjurma

Forma e buzëve tregon shumë për personalitetin tuaj!

Shkencëtarët dhe fizionomistët konsiderojnë se buzët janë veçoria më e rëndësishme të cilave duhet t’u kushtojmë vëmendje kur provojmë të përcaktojmë karakterin e dikujt. Ne i shprehim mendimet në mënyrë verbale dhe duke bërë kështu ne zbulojmë karakterin tonë dhe veçoritë psikologjike. Më poshtë mund të lexoni se çfarë thotë …

Më shumë

Vera nuk ka fund për këtë bukuroshe… (FOTO)

Ajo është superseksi ku u konsiderua si “mbretëresha amerikane e fitnesit”. Për këtë arsye, Jen Selter vijon të tregojë format e saj në Instagram. Siç e shohim kjo verë duket se nuk ka fund për të pasiqë ajo vazhdon duke publikuar foto provokuese në rjetet sociale. Jen ka me qindra …

Më shumë

Parandaloni rrënien e flokëve me këtë pije!

Nëse jeni të shqetësuar nga rrënia e flokëve nuk duhet të shqetësoheni më pasiqë për ju ne ju ofrojmë të dini një recetë të jashtëzakonshme natyrale e cila parandalon rënien e flokëve dhe në të njejtën kohë mundëson rritjen e shpejtë të tyre. Kjo është recetë natyrale pa preparante të ndryshme …

Më shumë

Si të veproni kur hunda ju rrjedh gjak!

Rrjedhja e gjakut nga hunda është dukuri e shpeshtë te fëmijët por edhe tek të riturit, posaçërisht te ata të moshës parashkollore, të cilët në atë periudhë janë mjaft aktivë. Rrjedhja e hundës shpesh mund të duket e tmerrshme,por nuk ka asgjë për tu shqetsuar. Ja dhe disa këshilla se …

Më shumë

Gjithmonë bëni këtë kur zieni vezët!

Ka disa truqe të vogla dhe sekrete kuzhine që ua bëjnë jetën dhe gatimin më të lehtë. Kjo magji e kuzhinës do të ndryshojë mënyrën se si i gatuani vezët e ziera. Me siguri që secili prej jush gatuan një grumbull vezë gjatë javës. Njerëz të ndryshëm i përgatisin  ato …

Më shumë

Produktet që nuk skadojnë kurrë!

Kemi produkte që nuk skadojnë kurrë ato mund të konsumohen në kohë të gjatë nëse ruhen në ambiente të përshtatshme. Ne po ju prezantojmë disa prej tyre: Çokollata e zezë Ajo mund të pëdoret më shumë se dy vjet,pra qëndron më shumë se çokollata me qumësht. Kështu që gjithmonë mbajeni çokollatën …

Më shumë

Intervista hot me kallashin!

Kallashi një valltare e njohur shqiptare që ka lujatur në shumë klipe të shumë vipave shqiptarë.Ajo është e njohur për linjat e saj seksi dhe për vallëzimin që bën! Ndiqni më poshtë një intervistë bashkë me të!

Më shumë

Kjo zeshkane po çmend Instagramin (FOTO)

Chantel Jeffries ka shfaqur format e saj përmes një poze të publikuar në Instagran ku me këto poza ajo morri mendjen meshkujve. 23-vjeçarja, e cila kohët e fundit ka zbuluar se i është nënshtruar një operacioni për zvogëlimin e gjoksit, ka treguar gjoksin e saj dhe të pasmet seksi. Ku …

Më shumë

Vdes 25 vjeçarja nga përdorimi i proteinave!

Të vdesësh nga proteinat e tepërta është tmer. Është ky rasti i “bodybuilder”-es 25-vjeçare Meegan Hefford nga Mandurah e Australisë, e shembur në tokë pa ndjenja pas konsumimit të dozës së përhershme të pluhurit proteinik. Ajo ishte nënë me dy fëmijë, një vajze 7-vjeçare dhe një djali 5-vjeçar, ku ndëroi …

Më shumë

Kur zhvishet një nga femrat më seksi në botë!(FOTO)

Janë pak femrat që dinë të marrin poza fenomenale teksa fotografohen.Por Emily Sears di shumë mirë ta bëj këtë dhe paraqitet mjaft tërheqëse dhe seksi. Ajo thjeshtë di ti trullosë meshkujt lehtësisht me fotografitë që i publikon në llogarinë e saj në Instagram. Ajo punon me fotografët më të suksesshëm …

Më shumë

Seksbomba australiane po e çmend njerzimin..(FOTO)

Bukuroshja bombastike nga australia po çmend njerzimin me këto poza super të nxeta. Emri i saj është Emily Sears dhe ajo ska të ndalur. Ajo ka realizuar një mori fotografish të reja ku secila fotografi është më joshëse se tjetra.   Fotografi Kittrell Cage i ka shkrepur disa fotografi, në …

Më shumë