[ ? ]
18/10/2018 3:58 pm
Ballina / Naser Asani

Naser Asani

Hapet Rivedil Akademi në Maqedoni

Rivedil Akademi hap dyerët për mundësi të re !Kompania e profesionalizuar per shitjen  e ngjyrave decorative  hap dyert per mundesi te re ,trajnim praktik dhe teorik të produktit Riverdil, të gjith ata të cilët jan të interesuar  të ndjekin trajnim për produktin dekorativ Rivedil tash e keni kohën  . Të …

Më shumë

Klea dhuron “ Puthje të nxehta “

Valltarja shumë e përfolur , në media elektronike dhe ato të televizioneve për romancat dhe suksesin që po shijon. Mbretëresha e belly dancit , tashmë realizon klipin më të ri , në bashkpunim me produksionin Syri Blue megjithatë ajo gjen kohë që te fal dashur dhe të jep puthje , …

Më shumë

Bernadeta Anna , shkëlqen në fotot e fundit

Bernadeta Anna është një nga yjet e preferuara të shumë shtëpive të Modës në Zvicër. Ajo gjithmonë ka shkëlqyer në kombinimet e saja, ku shpeshherë edhe ka sjellë trende të reja në modë. Përveç kësaj, Bernadeta Anna njihet edhe si një nga yjet me linjat më të përsosura të trupit, …

Më shumë

Martini Project ëndërra e shumë femrave

E imagjinoni dot sesi mund të jetë një shtëpi mode me tiparet “e tyre”? E themeluar nga “ata” dhe e drejtuar po nga “Martini Project”?dhe  Mbretëresha e kësaj kompanie Drita Martini ,  do të na pyesni kush janë ata dhe ne do t’ju përgjigjemi se “ata” jeni vetë ju vajzat e djem …

Më shumë

Kush është dashuria e Kleas

Bukuroshja seksi e belly dancit Klea , duket se po shijon ditët më të  mira në jeten e saj , përmes fotografive të fundit qe po I poston në profilet e saja në instagram , dhe facebook,  na jep një ndjesi që po shijon ditet më të mira të dashuris …

Më shumë

Bernarda në rritmin e modes dhe mjeksis

Modelet, fillimisht duhet të jenë ‘model’ në jetën e tyre të përditshme, këtë më mire na e argumenton vet modelja nga Kosova  Bernadeta Anna Nikollbibaj ,   ku vepron me shumë përkushtim dhe dashuri për Modelizëm , megjith atë nuk e len anësh profesionin e saj të mjeksis. Atraktive, joshëse, e …

Më shumë

“Nuk kam pasur kur Aventur “deklaron Klea

“Përgënjeshtrohet jeta e balerinës Klea …….” nuk kam pasur kurrë avantura në jet” Mbretëresha e Belly Dancit Klea, duket  që është shumë e revoltuar  ndaj një statusi  ne Facebook , pas kontaktit që ne patë me të me të ajo na tregon të vertetën reth jetë së saj. U Rrita …

Më shumë