[ ? ]
18/10/2018 4:41 pm
Ballina / Kuriozitete / Avokatja shqiptare më seksi, ‘ju përvëlon’ kur t’i shikoni pozat e saj do ju lënë gojhapur!(FOTO)

Avokatja shqiptare më seksi, ‘ju përvëlon’ kur t’i shikoni pozat e saj do ju lënë gojhapur!(FOTO)

Redona Koçi është bukuroshja shqiptare, që ka mbaruar për juridik, por që ka edhe një pasion, të cilin nuk e lë kurrë pas dore dhe ky pasion është modelingu.

E re, tërheqëse dhe shumë joshëse, mund të themi se ajo është nga ato modele që i ka lënë të gjithë pa fjalë me format trupore që shumë femra shqiptare vetëm mund t’i ëndërrojnë.

Më poshtë janë përzgjedhur fotografitë më të bukura të juristes Koçi, të cilat ajo i ka bërë publike në rrjetin social ‘Instagram’. Sigurisht mos prisni ta shihni me pelerinë, apo me Kushtetutën e Shqipërisë në duar.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …