[ ? ]
18/10/2018 3:57 pm
Ballina / Kuriozitete / Bella me veshje transparente dhe provokative rrugëve të New Yorkut!

Bella me veshje transparente dhe provokative rrugëve të New Yorkut!

Disa ditë më parë modelja e njohur amerikane Bella Haidi dha lajmin e lumtur ku tha se do jetë pjesë e pasarelave të Victoria’s Secret në “Shanghai Fashion Show”.

Kjo bukuroshe hodhi tërësisht prapa krahëve romancën që pati me The Weeknd romancë e cila përfundoi në mënyrë të keqe.

Ajo herën e fundit është fotografuar rrugëve të New Yorkut dhe dukej shumë provokative.

20-vjeçarja tërhoqi vëmendjen me transparencën dhe linjat e saj seksi,ajo shquhet për fizikun e shkëlqyer, të cilin nuk heziton ta ekspozojë asnjëherë në fotografi.

 

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …