[ ? ]
16/10/2018 12:12 pm
Ballina / Kuriozitete / Bukuroshja seksi mes dallgëve!(FOTO)

Bukuroshja seksi mes dallgëve!(FOTO)

Ajo pati një verë mjaftë të ngarkuar në Ibiza Spanjë dhe Londër.Në fillim ajo realizoi ëndrën e sajë ku u bë DJ duke performuar në lokalet e famshme të natës,ku herë pas here u shfaq si e ftuar speciale nëpër evente të ndryshme të showbizz-it.

 

Pas gjith këtyre projekteve,Demi Rose iku në ishujt Cabo Verde në brigjet veri-perëndimore të Afrikës. 

Kjo bukuroshe 22 vjeçare realizoi disa fotografi me dallgët ku me të ishte edhe një mikeshë e saja….

Nga linjat bombastike edhe jeleku i shpëtimit mezi se i bënte…

Për më shumë shikoni fotot më poshtë!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …