[ ? ]
16/11/2018 2:43 pm
Ballina / Kuriozitete / Çfarë po ndodh me kto njerëz?!Ku është turpi!!(FOTO)

Çfarë po ndodh me kto njerëz?!Ku është turpi!!(FOTO)

Disa njerëz thjeshtë pëlqejnë të bëjnë gjithçka para publikut,pasiqë ato nuk turpërohen fjala turp nuk egziston tek ata! Ata thjeshtë nuk dinë kufirin dhe bëjnë gjëra të çmendura që duhet të bëhen vetëm në mënyrë private.

Këtu kemi mbledhur listën e njerëzve që u kapën duke shkatëruar të gjitha kufijtë e turpit në publik.

Gjurma.com ju ofron të shihni disa fotografi dhe të bindeni:

Harrojeni çiftin,por çfarë e bën këtë vajzë kaq të lumtur??

Oooooh gjysh!

Punë e mbarë nënë jam krenare që jam vajza jote..

Merrni një dhomë ju lutemmm

Çfarë përpiqet të bëj ky njeri??

Mos vallë po përpiqet të gjejë çelësat e veturës??

E pa përshkrueshme!

Uhh ohh!

Këta njerëz me të vërtetë kanë kaluar të gjitha kufijtë e turpit. A mendoni ju se është në rregull të bëni gjëra të tilla në publik? Ndani opinionin tuaj.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …