[ ? ]
18/10/2018 4:54 pm
Ballina / Kuriozitete / Ç’mendet kallashi foto nudo nga shtrati!

Ç’mendet kallashi foto nudo nga shtrati!

Kallashi e tepron si gjithmonë, ajo publikon foto komplet nudo nga shtrati!
Duket se konkurenca nga modelet apo valltaret e tjera është shtuar dhe kjo ka nxitur Kallashin që të provokoj keq fansat e saj me një foto komplet nudo!

E ndodhur përpara pasqyrës Kallashi u shfaq tejet provokuese ku duket se është komplet nudo.
Shiko Foton me poshte:

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …