[ ? ]
16/10/2018 12:51 pm
Ballina / Kuriozitete / Djali i Megan Fox-it preferon fustanet!(Foto)

Djali i Megan Fox-it preferon fustanet!(Foto)

Djali 4-vjeçar i çiftit Megan Fox dhe Brian Austin Green duket se i pëlqejnë më shumë fustanet se sa të veshë pantollona.

Djali i Megan Fox-it shpesh vërehet me fustane dhe ndonjëhere edhe vendos paruke me flokë të gjatë.

Ndërsa bashkëshorti i Megan-it e përkrah djalin e tyre të vogël duke thënë:

“Shpesh kam dëgjuar shumë njerëz që kritikojnë veshjen e tij. Ai është vetëm 4 vjeç dhe nëse dëshiron të vesh fustane le ti veshë ato. Nëse dëshiron të argëtohet ashtu le ta bëjë. Ai nuk është duke dëmtuar askënd e zgjedhjen e tij “, tha Green.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …