[ ? ]
18/10/2018 4:03 pm
Ballina / Kuriozitete / Eni Koçi-in kështu se keni parë!

Eni Koçi-in kështu se keni parë!

Eni Koçi herën e fundit është paraqitur mjaftë tërheqëse me një fustan të Zi,ku në rjetet sociale ajo shkruan”Kur Zonjusha me fat vishet me të zezë”.

Ajo tërheq vëmendjen e të gjith fansave,madje edhe të rivaleve të sajë.

Edhe pse stili i sajë është më “sweet” më i ëmbël dhe më laraman këtë radhë ajo na paraqitet si një zonjë e vërtetë me një  fustan të zi ku nxjer në pah linjat seksi.

 

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …