[ ? ]
18/10/2018 3:56 pm
Ballina / Kuriozitete / Era Istrefi duke bërë Joga vetëm me bikini!-(FOTO)

Era Istrefi duke bërë Joga vetëm me bikini!-(FOTO)

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të përfolura jo vetëm ne Europë por në të gjith botën.

Ajo është  njohur nga puna e madhe që bën,ku të gjitha këngët që i ka realizuar janë bërë hite,ajo më së shumti preferon të qëndrojë në Amerikë ku atje është duke pregatitur edhe projektin e ri që besojmë se edhe ky projekt të del  i sukseshëm sikurse dhe këngët tjera. 

Herën e fundit ajo publikon një foto në rjetet sociale duke bërë joga,ajo paraqitet shumë seksi dhe tërheqëse ku çmend fansat!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …