[ ? ]
18/10/2018 3:57 pm
Ballina / Kuriozitete / Fotografia e cila i shkatëroi jetën kësaj vajze!(FOTO)

Fotografia e cila i shkatëroi jetën kësaj vajze!(FOTO)

Ndonjëherë pakujdesia të sjell situata të pakëndshme, por për këtë vajzë ndodhi edhe më keq.
Teksa fliste në telefon me të dashurin, vajza vendos t’i dërgojë një selfie të dashurit xheloz.
Por po të vini re në foto, ajo gabimisht i dërgon atij edhe imazhin (e paplotë) të një djali tjetër në dhomë.
I dashuri i saj nuk e mori fare mirë situatën, duke i shkaktuar kësaj bukuroshe disa fraktura në brinjë dhe të çara në fytyrë si pasojë e dhunës.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …