[ ? ]
16/11/2018 2:25 pm
Ballina / Lajme / Fotoja që dëshmon se Linda Morina ka ndërruar identitetin!

Fotoja që dëshmon se Linda Morina ka ndërruar identitetin!

Linda Morina është  një nga personazhet më të përfolura kohëve të fundit. Gjithkund flitet për mënyrën se si ajo këndon dhe gjithmonë kritikohet,ajo tashmë është fenomen i rrjeteve sociale.

Linda Morina para 1 viti e gjysem ka qenë e ftuar në emisionin “Zonë e lirë”,Arian Çani i kishte zbuluar jetën private duke e pyetur se a është Linda Morina emri i saj i vërtetë pasiqë nga lajmi që kishte marrë Çani emri i saj i vërtetë ka qenë Fexhrije… për më shume info ndiqni videon në vazhdim. https://youtu.be/2Z7yuLg7YPs?t=493

Linda Morina ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto pranë varrit të nënës e cila vërtetoi se mbiemri i nënës së saj nuk përputhet me ate që Linda e ka.

Në foto shohim se nëna posedon mbiemrin Hajdin. Mesa duket informatat e Çanit do na dalin të vërteta edhe pse ajo gjithmone e mohon këtë fakt.

'
'

Të Ndryshme

Ja për kë braktisi të dashurin Dua Lipa!(FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, duket se ka nevojë ti rishikojë rregullat e saj, …