[ ? ]
16/10/2018 12:12 pm
Ballina / Sport / Futbollisti i njohur refuzon, rinovimin e kontratës!

Futbollisti i njohur refuzon, rinovimin e kontratës!

Futbollisti shumë i njohur Lionel Messi duket se ka  refuzuar ofertën e Barcelonës për të rinovuar kontratën.

Është raportuar se  futbollisti është ndarë i pakënaqur me ofertën e klubit nga Camp Nou.

Lionel messi ka një kontratë aktuale  deri në vitin 2018, ku ka refuzuar ta rinovojë kontratën me përfitime nga 30 deri 35 milionë euro në sezon.

Nuk dihet nëse Messi vërtet po mendon që të rinovojë atë pas sezonit,duke hedhur poshtë dhe ofertën, apo ka kontakt me ndonjë klub tjetër që mund të bëjë kontratë me të.

 

'
'

Të Ndryshme

Ryad Mahrez,ka një objektiv!Zbulojeni se çfarë!

Futbollisti algjerian , jep sinjale largimi nga Leicester me mbylljen e këtij sezoni. Algjerian  deklaroi …