[ ? ]
18/10/2018 4:33 pm
Ballina / Kuriozitete / Gigi Haidi me pamje të re!(FOTO)

Gigi Haidi me pamje të re!(FOTO)

Një ndër modelet më të famshme dhe më të paguara,ajo paraqitet tërheqëse dhe nuk ka munguar në asnjë shfaqe në Javën e Modës!

Në javën e modës në Milano Gigi Haidi dhe motra e saj Bella Haidin sfiluan në Javën e Modës,ku aty u paraqitën mjaft ndryshe ku u paraqitën me paruke të shkurtërta duke prezantuar veshje të vërtetë të çuditshme….

Ato duken mjaft të ëmbëla dhe tërheqëse….

 

 

 

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …