[ ? ]
16/11/2018 2:00 pm
Ballina / Kuriozitete / Historia prekëse e Kallashit…

Historia prekëse e Kallashit…

Kallashin e njohim si kërcimtare dhe nga linjat e trupit të saj,por gjërat e tjera si dimë ende.Mirpo përtej suksesit të saj të madh si kërcimtare pas gjith kësajë fshihet një histori prekëse.

Emri i sajë i vërtetë është Donjeta Kosumi ku pasi i vdes babai nëna e Donjetës e lë atë në një jetimore.

Ku vitin e kaluar Kallashi takoi nënën e saj pas 22 vjetësh një takim që më mbeti në mendje tha ajo….

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …