[ ? ]
20/10/2018 12:13 am
Ballina / Kuriozitete / Hoqi dorrë nga dieta vetëm e vetëm për të fituar “Miss BumBum” Ja si duket ajo tani!

Hoqi dorrë nga dieta vetëm e vetëm për të fituar “Miss BumBum” Ja si duket ajo tani!

Modelja që ka pozuar për Playboy hoqi dorrë nga dieta vetëm për të marrë kurrorën e “Miss BumBum” këtë vit.

Ajo është vegjetariane dhe se ha aspak mishin por kohëve të fundit ka filluar të hajë mishin e pulës,për të shtuar edhe ca kille.

Gjithashtu ajo bën nga dy orë ushtrime për të krijuar të pasme ende më bombastike.

Kjo modele sakrifikon shumë pasiqë ajo që fiton garëndo të jetë në kopertinën e revistës më të shitur, do të marrë një çmim të konsiderueshëm në të holla dhe çfarë është më e rëndësishmja statusin e famshëm. 

Vajzat me të pasme më të mëdha se 107 cm janë të ndaluara të marrin pjesë një gjë absurde pasiqë ky konkurs do të përjashtonte edhe Kim Kardashian që i ka 109 cm, nëse do të merrte pjesë.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …