[ ? ]
18/10/2018 4:53 pm
Ballina / Kuriozitete / Intervista hot me kallashin!

Intervista hot me kallashin!

Kallashi një valltare e njohur shqiptare që ka lujatur në shumë klipe të shumë vipave shqiptarë.Ajo është e njohur për linjat e saj seksi dhe për vallëzimin që bën!

Ndiqni më poshtë një intervistë bashkë me të!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …