[ ? ]
16/10/2018 12:47 pm
Ballina / Kuriozitete / Intervista hot me Luana Vjollcën! (VIDEO)

Intervista hot me Luana Vjollcën! (VIDEO)

Luana Vjollca një Moderatore seksi që njihet për linjat e sajë trupore.Ajo është kritikuar çdo herë për operacionet plastike ndërsa ajo vazhdon edhe sot ta mohojë! Në intervistën e mëposhtme besoj se do argëtoheni shumë dhe do ju pëlqejnë pyetjet.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …