[ ? ]
18/10/2018 4:35 pm
Ballina / Kuriozitete / Ish banorja e Big Brother lë gojëhapur fansat!(FOTO)

Ish banorja e Big Brother lë gojëhapur fansat!(FOTO)

Ajo është një nga ish banoret më shpërthyese në Big Brother 7 e cila shfaqeshte provokuese dhe mjaft joshëse.

Katerina mbahet mend si vajza që u konfliktua me Fatjonin, banorin i cili ishte pjesë e edicionit së bashku me partneren e tij Matilda.

Prej kohësh nuk ishte dëgjuar për Katerinën, e cila kohët e fundit i është përkushtuar modelingut dhe aspak nuk kishte kohë për tu dëfryer pasiqë mersehste gjithmonë me Fitneaa. Nga fotot e publikuara duket se ajo ka ndryshuar shumë nga koha kur ishte pjesë e Big-ut.

Katerina ka publikuar disa foto të cilat kanë zgjuar reagime të shumtë të fansave të saj dhe ka lënë ato gojëhapur.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …