[ ? ]
20/10/2018 12:14 am
Ballina / Kuriozitete / Ish-e dashura e Mozzikut nuk përballon ndarjen,publikon këtë foto…!

Ish-e dashura e Mozzikut nuk përballon ndarjen,publikon këtë foto…!

Loredana Zefi bjondja mjaft tërheqëse ishte ish e dashura e reperit të njohur Mozzik.

Ndarja e tyre ishte e tmershme ku Loredana u mërzit më shumë se Mozziku,kjo duket teksa ajo përpiqet ta harroj atë po nuk mundet!

Për ndarjen e tyre nuk foli asnjëri nga ta, por këtë e treguan duke fshirë të gjitha fotot dhe postimet e përbashkëta në Instagram.

Loredana vazhdon si gjithmon me postimet e saj të ndryshme që bën.

Sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet duke pirë cigare, e siҫ duket kjo është forma e saj për të ‘hequr’ mërzin e ndarjes… Si duket asajë i mungon shumë ai….

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …