[ ? ]
16/10/2018 12:13 pm
Ballina / Kuriozitete / Iva Aliko-s i publikohen fotot nudo në “Zonë e Lirë”!

Iva Aliko-s i publikohen fotot nudo në “Zonë e Lirë”!

Modelja Iva Aliko e përfolur së fundmi për një aferë me një politikan nga Kosova një modele seksi dhe mjaft provokuese me disa operacione të vogla plastike.

Ajo është shfaqur nudo në fotografi të zbuluara enkas në emisionin e Klan.

Ku Arian Çani u fascinua natyrisht nga këto pamje ku gjoksi bombastik dhe të pasmet e bjondes u shfaqën transparent në ekran.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …