[ ? ]
16/10/2018 12:13 pm
Ballina / Kuriozitete / Ja ‘Ferrari’ luksoz i Afërdita Dreshajt! (FOTO)

Ja ‘Ferrari’ luksoz i Afërdita Dreshajt! (FOTO)

Afërdita Dreshaj këngëtare modele e njohur e cila jeton me të dashurin e sajë në Amerikë,e cila jeton sikur një princeshë.

Së fundmi, bukuroshja Dreshaj ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku shfaqet pranë veturës së saj, e cila është jo më pak se një ‘Ferrari’.

Ajo është mjaft e lumtur për jetën që bën dhe për këtë i është falemenderuese të dashurit të saj Amerikan.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …