[ ? ]
16/10/2018 12:45 pm
Ballina / Kuriozitete / Ja kë kopjon Marina Vjollca!(FOTO)

Ja kë kopjon Marina Vjollca!(FOTO)

Marina Vjollca sot po martohet me liderin e Babastarsave Getoar Selimi,ato sot i japin  fund beqarisë dhe fillojnë bashk një jetë të re.

Ajo duket si një princeshë në vellon e bardhë mirpo a thua vallë kë kopjoi ajo?

Padyshim se sa të shihni fotot do bindeni dhe ju!

Ajo kopjoi Xhensilën e cila po javën që iku u martua,i kopjoi asajë grimin dhe stilin e flokëve.

Për tu bindur shikoni foton më poshtë!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …