[ ? ]
23/09/2018 2:30 pm
Ballina / ShowBiz / Ja kush eshte shqiptarja qe fitoi Miss Fotozhenia ne Miss Univers!

Ja kush eshte shqiptarja qe fitoi Miss Fotozhenia ne Miss Univers!

Cmimin per Miss Fotozhenia ne Miss Universe e rrembeu shqiptarja Lindita Idrizi .

Konkurrentja Idrizi u  kurorezua Miss Fotozhenia ne Miss Universe, i cili u zhvillua në Manila te Filipineve.

Keshtu se paku ka thene organizatorja e ceremonise se 65 te çmimeve, Paula Shugart e cila ka publikuar edhe emrat e fitueseve te çmimeve Miss Fotozhenia dhe Miss e Tipareve te Bukura.

Shugart pohoi se gjate gares nuk kishin kohe per dhenien e ketyre dy çmimeve.

Bukuroshja 20 vjeçare nga Elbasani aktualisht eshte duke studiuar per Shkenca Sociale ne Universitetin AAB ne Prishtine.

Ajo me heret eshte shpallur Miss Elabasani, Miss Europe Continental dhe Miss Universe Albania.

 

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …