[ ? ]
16/11/2018 2:23 pm
Ballina / ShowBiz / Ja për kë braktisi të dashurin Dua Lipa!(FOTO)

Ja për kë braktisi të dashurin Dua Lipa!(FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, duket se ka nevojë ti rishikojë rregullat e saj, kjo pasi është rikthyer me ish të dashurin, Isaac Carew.

Vetëm pak muaj më parë Dua u nda nga këngëtari Paul Klein, dhe tani ajo është rikthyer te dashuria e vjetër. Çifti raportohet se kanë kaluar shumë kohë së bashku që nga ndarja e Duas me Klein, dhe së fundmi janë fotografuar të përqafuar edhe në rrugët e Londrës.

Dua dhe Isaac ishin ndarë në muajin shkurt të viti të kaluar, pas një romance 2-vjeçare.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …