[ ? ]
18/10/2018 4:28 pm
Ballina / Sport / Ja përgjigjja e Neymar për deklaratën e Bastian Schweinsteiger!

Ja përgjigjja e Neymar për deklaratën e Bastian Schweinsteiger!

Ai ka shprehur dëshirën e tij për Neymarin që në një të ardhme të afërt ai të luajë për Bayernin.

Fjala është për , i pyetur nga  “Goal.com”, ish-mesfushori bavarez përmendi pikërisht yllin e Barcelonës si një lojtar të madh,i cili është i aftë si lider në  “Allianz Arena”.

Por menjëherë pas kësaj ka qenë  24-vjeçari i është përgjigjur  në pyetje me  deklaratën e lojtarit i cili aktualisht është në SHBA.

“Të gjitha kampionatet në Europë janë interesante, sidomos një ekip si Bayern, një skuadër e madhe me lojtarë fantastikë. Sigurisht që do e mendoja të luaja një ditë për Bayernin, nuk ka asnjë arsye përse jo, por kjo gjë varet dhe nga momenti.”

'
'

Të Ndryshme

Ryad Mahrez,ka një objektiv!Zbulojeni se çfarë!

Futbollisti algjerian , jep sinjale largimi nga Leicester me mbylljen e këtij sezoni. Algjerian  deklaroi …