[ ? ]
16/11/2018 1:59 pm
Ballina / Kuriozitete / Ja sa hot duket Era Istefi në pushime!(FOTO)

Ja sa hot duket Era Istefi në pushime!(FOTO)

Era Istrefi kohëve të fundit ka qenë shumë aktive duke realizuar shumë projekte të suksesshme ku tani është në përfundim të këngës së re me reperin me famë ndërkombëtare, French Montana.

Pas punës së madhe ajo fillon pushimet ku publikon foto provokuese.Edhepse të gjithë tani mbarojnë me pushime ajo tani i fillon pushimet dhe shkruan se s’është aspak vonë.

Ajo paraqitet shumë hot me bikini portokalli ku tregon linjat e sajë mjaft seksi!

Për më shumë Gjurma.com Ju ofron të shihni disa fotografi:

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …