[ ? ]
20/10/2018 12:12 am
Ballina / Kuriozitete / Ja sa tërheqëse është gruaja e Harunit në jetën reale!(FOTO)

Ja sa tërheqëse është gruaja e Harunit në jetën reale!(FOTO)

Baris Falay është aktori mjaft i suksesshëmi ku në fillim u njoh në filmin EZEL e më pas fitoi famë me rolin e Harunit në publikun shqiptar.

Ai jashtë serialit ka një jetë të qetë martesore, martesë nga e cila ka edhe një fëmijë.

Esra Ronabar ishte aktorja simpatike që Baris ia rrëmbeu zemrën ku pas një takimi ai u dashurua tek kjo aktore bukuroshe.

Ata janë të martuar që nga viti 2006 dhe çdo herë prezantohen shumë te lumtur.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …