[ ? ]
16/10/2018 1:00 pm
Ballina / Kuriozitete / Ja se ç’farë ka veshur Luana Vjollca në dasmën e motrës së saj Marinës!

Ja se ç’farë ka veshur Luana Vjollca në dasmën e motrës së saj Marinës!

Luana Vjollca për dasmën e Marinës zgjodhi padyshim fustanin më unik,ajo ishte shumë e lumtur për motrën dhe i urroi asajë një martesë të lumtur bashkë me Getin.

Luana u paraqit me një fustan rrjete me xixa që shëndriste dhe e bënte atë edhe më  të veçantë!

Për më shumë shikoni fotot më poshtë të cilat Luana i publikoi në Instagram.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …