[ ? ]
16/10/2018 12:13 pm
Ballina / Kuriozitete / Ja se kush është vajza që zëvendëson Marina Vjollcën në TCH!

Ja se kush është vajza që zëvendëson Marina Vjollcën në TCH!

Kur të gjithë menduan se me ikjen e Marina Vjollcës nga ekrani i TCH, specifikisht nga emisioni “Procesi Sportiv” i gazetarit Edi Manushi, do ndihej mungesa e kundërta ka ndodhur.

Manushit i janë bashkuar dy bukuroshe të reja, ku bie në sy supermodeja Suela Boci e cila i ka lëne të gjithë me goje hapur. Ata që e kanë parë Suelën në “Procesi Sportiv” e kanë harruar Marinën.

Komentet kanë qenë të shumta dhe plot elozhe për bukuroshen Boci.
Super bomba Suela Boci ka rreth 4 vjet që është pjesë e agjensisë “Grace Models”, ku siç duket nga fotot e meposhtme, shkëlqen.
Kështu, “Procesi Sportiv” duket më i kompletuar se kurrë.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …